17 lutego 2016

Sklep internetowy

Pełna Integracja z systemem ERP

Cormarch erp e-sklep to w pełni zintegrowany z systemami Comarch ERP iFaktury24, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum sklep internetowy pozwalający na przesyłanie informacji w prosty sposób. Dane które zostają przesłany przy pomocy jednego kliknięcia to m.in. towary z aktualnym stanem magazynowym, zestawy promocyjne, rabaty, kontrahenci oraz zamówienia.

Nieograniczone możliwości

Jedną z najbardziej cenionych zalet comarch erp e-sklep jest możliwość wystawiania nielimitowanej liczby towarów, również nielimitowany jest rozmiar bazy danych oraz wielkość przesyłanych informacji pomiędzy systemem, a sklepem.

Dowolna modyfikacja grafiki – Edytor HTML i CSS dla webmasterów

Kolejną cechą comarch erp e-sklep jest duża możliwość edycji wyglądu sklepu. Jest to możliwe zarówno dla początkujących administratorów przy pomocy metody “przeciągnij i upuść”, jak i dla webmasteów, dzięki edytorom css. Istnieje też możliwość importowania gotowych szablonów.

Mobilna wersja sklepu

Nie zabrakło również rozwiązań na rynku mobilnych zakupów, przy pomocy jednego kliknięcia można dostosować swój sklep do takich urządzeń jak smarfon czy tablet. Dzięki takiemu udogodnieniu klienci e-sklepu mogą w łatwy i szybki sposób dokonywać zakupów z każdego miejsca.

Enterprise, sklep dla wymagających

Dla bardziej wymagających klientów dedykowana jest wersja e-sklepu Enterprise, w której są zastosowane funkcje usprawniające handel oraz zarządzanie systemem. Rozwiązania w wersji Enterprise są ukierunkowane w platformy Business to Business. W cenie Enterpirse przewidywane jest założenie maksymalnie pięciu niezależnych ze sobą e-sklepów.

Powiadomienia SMS

Comarch ERP e-sklep pozwala na informowaniu klientów o statusie realizacji zamówienia poprzez wiadomości sms. Administrator może zarządzać treścią wiadomości oraz wybierać etapy w których mają one zostać wysłane. Istnieje możliwość kontrolowania wysłanych wiadomości, dzięki specjalnemu raportowi.

Bezpieczeństwo

Dane klientów są chronione w zaawansowane centrum danych Comarch Data Center. Bezpieczeństwo jest zagwarantowane przez stała opiekę wykwalifikowanych administratorów, nowoczesne systemy zabezpieczeń, prowadzoną na bieżąco archiwizacje oraz kopie bezpieczeństwa. Klienci e-sklepu mogą skorzystać z certyfikatu SSL który dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo przesyłanych danych

Darmowa sprzedaż na wszystko.pl

Wszystko.pl to pierwsza polska internetowa galeria handlowa, która pozwala na prezentowanie asortymentu wszystkich użytkowników Comarch ERP e-sklep. Każdy Klient e-sklepu ma możliwość skorzystania z tej usługi zupełnie za darmo.

Integracja z FreshMail

FrashMail to popularny system do e-mail marketingu, który jest w pełni zintegrowany z Comarch ERP e-sklep. Dzięki tej integracji istnieje możliwość automatycznej oraz ręcznej wysyłki subskrybentów do serwisu FreshMail w celu prowadzenia kampanii e-mail marketingowych.

Integracja z Allegro

Allegro jest największym polskim serwisem handlowym, codziennie dochodzi do setek tysięcy transakcji. Comarch ERP e-sklep jest odpowiednio przystosowany do korzystania z tego serwisu, dzięki czemu wystarczy kilka kliknięć, aby wystawić swoje towary na aukcje. W momencie zakończenia aukcji istnieje możliwość automatycznego tworzenia zamówienia.

Integracja z porównywarkami cen

Dla klienta najważniejsze jest kupić towar jak najtaniej, dlatego bardzo popularne stały się porównywarki cenowe. Comarch ERP e-sklep jest zintegrowany z największymi serwisami oferującymi zestawienia towarów m.in. Ceneo.pl, Skąpiec.pl oraz Nokaut.

Integracja z systemami płatności

Największymi zaletami płatności online jest szybkość i wygoda. Jest to zdecydowanie częściej wybierana metoda niż tradycyjny przelew. Dzięki współpracy z takimi serwisami jak Dotpay, PayU, Przelewy24, PayPal w Comarch ERP e-sklep można zyskać wielu klientów.

Integracja z Trusted Shops

Dzięki certyfikacji Trusted Shops Sprzedawcy korzystający z Comarch ERP e-sklep mogą być pewni że ich e-sklep jest przygotowany do wypełnienia najważniejszych obowiązków prawnych. Trusted Shops oferuje e-sprzedawca bezpieczny regulamin sklepu wraz z polityką prywatności oraz aktualizacjami w momencie zmian przepisów. Konfiguracja pluginu pozwala na wyświetlanie na stronie dowolnych elementów Trusted Shops m.in. znak jakości, informacje o certyfikacie oraz gwarancji, wideo reklamowe, opinie i oceny klientów.

Facebook Shop

Najpopularniejszy portal społecznościowy Facebook oferuje ciągle rozwijany w pełni funkcjonalny sklep internetowy. Korzystając z tego rozwiązania można pozyskać zainteresowanie i popularność w miejscy gdzie internauta spędza najwięcej czasu. Dzięki współpracy Comarch ERP e-sklep z Facebookiem na stronie sklepu można wykorzystać wtyczki takie jak: :Powiąż z kontem Facebook, przycisk „Lubię to”, Komentarze

Mechanizmy wspierające pozycjonowanie

Aby e-sklep stał się popularny musi być dobrze rozreklamowany, dlatego ważne jest żeby był dobrze pozycjonowany w wyszukiwarkach. E-sklep od Comarchu posiada wiele możliwości, które pomagają w tym poprzez takie funkcje jak przyjazne linki, definiowanie meta danych: tytuł strony, słowa kluczowe, opis, wygenerowanie mapy strony XML dla wyszukiwarki Google, definiowanie pliku robots.txt, makra @ProductName@ oraz @GroupName@ do wynikowego tytułu strony, generowanie mapy strony dla wyszukiwarki Bing.com.

Narzędzia do raportów i analiz

Ważne w odniesieniu sukcesu jest wyciąganie wniosków ze swoich działań, Comarch ERP e-sklep posiada narzędzia do tworzenia raportów oraz analiz pomagające w tym. Najważniejsze z nich to np. najczęściej przeglądane i kupowane towary, najlepsi kontrahenci oraz wartość zamówień w danym okresie. Aplikacja jest zintegrowana z Google Analytics, dzięki czemu można prowadzić zaawansowane statystki, np. badanie ruchu na stronie.