7 stycznia 2016

Kariera

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy:

Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP

Opis stanowiska:

  • Analiza oraz implementacja rozwiązań informatycznych w systemach ERP
  • Obsługa serwisowa systemu – analiza incydentów i błędów w oprogramowaniu ERP Klienta
  • Przygotowanie modyfikacji pod wymagania klientów
  • Szkolenia użytkowników z funkcjonalności systemu
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją wdrożeniową
  • Wsparcie użytkowników oraz udzielanie konsultacji

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w serwisowaniu i wdrażaniu systemów klasy ERP
  • Znajomości zagadnień z zakresu finansów, sprzedaży, gospodarki magazynowej, logistyki, produkcji
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Kreatywność
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Odpowiedzialności, sumienności i zaangażowania
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość jednego z systemów – Microsoft Dynamics NAV, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL
  • Znajomość tworzenia zapytań SQL oraz administracji MS SQL Server

Oferujemy:

  • Motywujące warunki zatrudnienia
  • Udział w ciekawych projektach
  • Do wyboru umowę o pracę lub kontrakt
  • Możliwość pracy w jednej z lokalizacji Kraków (małopolskie), Biłgoraj (lubelskie)
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Elastyczne godziny pracy

Developer

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła we wdrożeniach i rozwoju systemów MS Dynamics NAV (Navision), Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w systemach klasy ERP
  • Biegłość w wykorzystaniu baz danych MS SQL
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczne umiejętności programowania

  • Znajomość jednego z systemów – Microsoft Dynamics NAV (Navision), Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL