SERENITY GROUP

Technologie dla Twojej firmy

home-img1

O nas

Nasza firma istnieje od 2014 roku. Jesteśmy Partnerem Comarch i zajmujemy się szeroko rozumianym wsparciem dotyczącym Optimy:
- pośredniczymy w sprzedaży
- zajmujemy się instalacją i konfiguracją
- robimy kompleksowe wdrożenia
- prowadzimy szkolenia dla użytkowników
- pomagamy tworzyć schematy księgowe

Nasza misja

Oferta przeznaczona jest do firm, którym zależy na sprawnym działaniu. Zajmujemy się optymalizacją procesów przy wykorzystaniu produktów firmy Comarch. Pomagamy odpowiednio skonfigurować program i wykorzystać jego potencjał.

home-img2

CO NAS WYRÓŻNIA

CERTYFIKATY
PARTNERA

Posiadamy certyfikaty firmy Comarch, które są na bieżąco aktualizowane

CIĄGŁY
ROZWÓJ

Dbamy o ciągły rozwój pracowników, aby nasze usługi były na coraz wyższym poziomie

KOMPLEKSOWOŚĆ
USŁUG

Nie tylko sprzedajemy, ale doradzamy i zapewniamy bieżące wsparcie w pracy z programem

NASZE USŁUGI

Nasze usługi są dostosowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów. Oferujemy pełne wdrożenia programu, stałą obsługę serwisową jak również incydentalne konsultacje gdy tylko będziemy potrzebni.

DLACZEGO MY

Mamy ponad 15 lat doświadczenia w pracy z programem Optima. Oprócz znajomości programu posiadamy również wiedzę z zakresu księgowo-kadrowego co pozwala nam lepiej zrozumieć oczekiwania użytkowników i dostosować program do ich potrzeb.

Zaufało nam wielu, zaufaj i Ty!

CO O NAS MÓWIĄ


Ważnym czynnikiem jest gotowość do pomocy w każdej sytuacji, rzeczowe porady oraz duża elastyczność w stosunku do naszych potrzeb.

/Codewise/


Wszystkie sprawy załatwiane są bardzo sprawnie. Wsparcie w zakresie używanego oprogramowania Comarch ERP Optima pomogło nam lepiej wykorzystać możliwości systemu.

/Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie/Wiedza, doświadczenie i duże zaangażowanie gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług. Nasza współpraca trwa od 2015 roku.

/AutomatSpec/