7 stycznia 2016

Office 365

Office 365 jest narzędziem zapewniającym błyskawiczną komunikacje biznesową oraz współprace wewnątrz firmy dzięki dostępowi do wszystkich dokumentów z każdego miejsca na świecie. Office 365 pozwala na organizowanie spotkań online do 250 osób, rezerwowanie sal konferencyjnych, samochodów firmowych, to jedynie mały fragment możliwości tego pakietu.

Skype for Business

Skype For Business ułatwia komunikacje między pracownikami oraz klientami, nie musisz już poświęcać czas na dojazdy w celu spotkania. Dzięki usłudze Skype For Business możesz zorganizować spotkanie z każdego miejsca i urządzenia. Do szczególnie istotnych funkcjonalności zalicza się możliwość organizowanie wideokonferencji na 250 osób, ustalanie terminu spotkań z poziomu poczty, przeprowadzanie ankiet, udostępnianie pulpitu i prowadzenie interaktywnej prezentacji.

Exchange Online

Office 365 oferuje również profesjonalna pocztę elektroniczną, do której będziesz miał dostęp zarówno z poziomu każdej przeglądarki jak i smartfona czy tabletu. Usługa pozwala także na planowanie wydarzeń w kalendarzu, rezerwacje zasobów takich jak sale konferencyjne czy pojazdy służbowe nie wychodząc z Outlook.

OneDrive For Business

Office 365 oferuje aż 1 TB miejsca w wirtualnym dysku. Dzięki takiemu zastosowaniu pracownicy firmy będą mieli bezpieczny dostęp do ważnych dokumentów z każdego miejsca. Korzystając z OneDrive można w łatwy sposób udostępniać wybrane materiały jednym kliknięciem, a dzięki synchronizacji można pracować również w trybie offline. Bezpieczeństwo dokumentów firmowych jest zagwarantowane przez wykonywane kopie bezpieczeństwa na serwerach Microsoft

Sharepoint Online

Sharepoint to usługa dzięki której możesz organizować prace zespołów w witrynach. Stosując takie rozwiązanie można w łatwy sposób współdzielić dokumenty z wybranymi współpracownikami, do których dostęp mają z przeglądarki oraz z zsynchronizowanej biblioteki. Dodatkowo w witrynach można umieszczać aplikacje takie jak listę zadań, tablice dyskusyjną oraz skrzynkę pocztową z kalendarzem.